Start arrow Kronika wydarzeń arrow "Sztandar Gminy Aleksandrów Kujawski"

"Sztandar Gminy Aleksandrów Kujawski" Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Autor: Małgorzata Wdowczyk   
02.06.2016.
Image

        2 czerwca uczniowie naszej szkoły otrzymali z rąk Pana Andrzeja Olszewskiego - Wójta Gminy Aleksandrów Kujawski - nagrody i wyróżnienia za udział w konkursie plastycznym "Sztandar Gminy Aleksandrów Kujawski".

Na ręce organizatorów  wpłynęło 69 prac plastycznych, wykonanych przez uczniów szkół podstawowych i gimnazjów z terenu gminy Aleksandrów Kujawski. Konkurs miał na celu rozwijanie kreatywności oraz wrażliwości artystycznej uczestników, rozbudzenie fantazji i wyobraźni twórczej, popularyzację działań plastycznych, poszerzanie wiedzy z zakresu różnych technik plastycznych oraz umożliwienie uczestnikom konkursu zaprezentowania swojego talentu w nawiązaniu do  historii i symboliki gminy Aleksandrów Kujawski.
Oto laureaci z naszej szkoły:  
I kategoria: uczniowie szkoły podstawowej klasy 0-III 
II miejsce: Maciej Drużyński kl. III
III miejsce: Wojciech Parzybut kl. III
  • Wyróżnienia: 
Nikola Siwicka kl. I 
Julian Serkowski kl. I
Miłosz Biegała kl. I 
Michalina Urbańska kl. I                            

II kategoria: uczniowie szkoły podstawowej klasy IV-VI 

II miejsce: Nikola Urbańska kl. IV
III miejsce: Łukasz Rosowski kl. VI 
  • Wyróżnienia: 
Wojciech Dryński kl. IV
Aleksandra Gapska kl. V   

III kategoria: uczniowie gimnazjum klasy I-III 

I miejsce: Kinga Kozak  kl. I
II miejsce: Agnieszka Lewandowska kl. II
III miejsce: Konrad Borkowski kl. II 
  • Wyróżnienia: 
Marta Tarzyńska kl. I 
Zuzanna Piskrzyńska kl. II
Edgar Kmiołek kl. II

Pozostali uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy za udział.

Gratulujemy!

Image