Start arrow Kronika wydarzeń arrow Z wizytą w urzędzie

Z wizytą w urzędzie Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Autor: Dariusz Lewandowski   
03.06.2016.

 Image

W piątek, 3 czerwca grupa gimnazjalistów pod opieką p. Dariusza Lewandowskiego gościła w Sejmiku Województwa Kujawsko – Pomorskiego w Toruniu. Towarzyszyli nam uczniowie ze Służewa. Gimnazjaliści zapoznali się z pracą Urzędu Marszałkowskiego. Przedstawiono prezentację multimedialną na temat naszego województwa. Następnie młodzież wzięła udział w przeprowadzonej przez p. Radosława Urbańskiego pokazowej sesji Sejmiku, która odbyła się w sali sesyjnej Urzędu Marszałkowskiego.

Była to wspaniała lekcja samorządności dla naszej młodzieży, która poszerzyła swą wiedzę i, co bardzo miłe, otrzymała też skromne upominki związane z naszym województwem.

Dariusz Lewandowski 

Image