Start arrow Kronika wydarzeń arrow Projekt "Nastolatków wyczyny bez alkoholu, narkotyków i nikotyny"

Projekt "Nastolatków wyczyny bez alkoholu, narkotyków i nikotyny" Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Autor: Hanna Kaźmierczak   
28.10.2016.
 Image

 Już po raz 11-ty, 30 września na zaproszenie Zespołu Szkół Nr 2 im. mjra H. Dobrzańskiego „Hubala” w Aleksandrowie Kujawskim nasi uczniowie brali udział w festynie rekreacyjno-sportowym. Piłka nożna, biegi, żonglerka, rzuty do kosza, siłowanie się na rękę, rzuty do tarczy magnetycznej, biegi w workach - to tylko niektóre z konkurencji, które zaangażowały dziewczęta i chłopców ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z Ciechocinka, Stawek, Służewa i Aleksandrowa Kujawskiego. Na imprezie, oczywiście nie zabrakło „wizytówki” Hubala, czyli stoisk gastronomicznych, które kusiły swoimi przysmakami.

A oto nasi zwycięzcy w rozgrywkach sportowych:

PIŁKA NOŻNA dziewcząt – I miejsce

(Kosiorek Anna, Polatowska Natalia, Zabłocka Wiktoria, Dziekanowska Sylwia, Waszak Martyna, Kulpa Oliwia, Inatlewska Anita, Kujawa Marzena)

PIŁKA NOŻNA chłopców – I miejsce

(Kamiński Konrad, Czerniejewski Kacper, Kowalski Kacper, Janik Michał, Daniewlewski Paweł, Soleniewicz Hubert, Kulpa Mateusz, Żuchowski Jakub, Wójcik Cezary, Żbikowski Filip, Nowak Arkadiusz, Majewski Damian)

SIŁOWANIE SIĘ NA RĘKĘ -

Konrad Kamiński kl.IIIa - I miejsce

ŻONGLERKA

 Martyna Waszak kl.IIIa - I miejsce

RZUT DO TARCZY

 Oliwia Polatowska kl.IIa - I miejsce

BIEGI W WORKACH

Oliwia Polatowska kl.IIa - I miejsce

 GRATULUJEMY

Hanna Kaźmierczak - pedagog szkolny 

 

Image