Start arrow Kronika wydarzeń arrow Sukces naszych sportowców

Sukces naszych sportowców Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Autor: Krystian Linek   
17.11.2016.

Image

 

Sukces naszych sportowców w Ciechocinku
Wiadomości z 17.11.16 r.
I miejsce chłopców i I miejsce dziewcząt w unihokeja w powiecie aleksandrowskim!!!Gratulacje!!!

 

Dnia 17. 11. 2016 r. w hali OSiR-u w Ciechocinku odbyła się powiatowa gimnazjada w unihokeju chłopców i dziewcząt. W turnieju spotkały się po dwa zespoły z Publicznego Gimnazjum w Stawkach i Publicznego Gimnazjum w Ciechocinku. W obu spotkaniach drużyny ze Stawek rozgromiły drużyny z Ciechocinka. Dziewczęta wygrały 8:0, a chłopcy 6:0. Dzięki wygranym zawodom oba zespoły awansowały do półfinału wojewódzkiego, który odbędzie się w Wielgiem ( dziewczyny 28 listopada, a chłopcy 1 grudnia).
Życzymy powodzenia!!!

trener - Krystian Linek

 

Image 

Image