Start arrow Kronika wydarzeń arrow Powiatowe rozgrywki w piłkę nożną

Powiatowe rozgrywki w piłkę nożną Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Autor: Krystian Linek
12.10.2016.

Image

Dnia 12. 10. 2016 r. odbyły się powiatowe zawody w piłkę nożną chłopców. Turniej odbył się na orliku przy Szkole Podstawowej nr 1 w Ciechocinku. W rozgrywkach spotkały się 2 zespoły: Publicznego Gimnazjum w Stawkach i Publicznego Gimnazjum w Ciechocinku. Początek spotkania należał do chłopców z Ciechocinka, którzy szybko objęli prowadzenie i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 3:1 dla naszych przeciwników. Druga połowa to dobra gra zespołu ze Stawek, który najpierw doprowadził do remisu 3:3, później 4:4. O wygranej zadecydowały rzuty karne. W nich lepsi okazali się ciechocinianie, wygrywając 2:1.
       Mimo przegranej nasi chłopcy byli zadowoleni ze swojej gry, zwłaszcza że część zespołu to debiutanci z klasy I gimnazjum, więc przyszłość przed nimi.

W zawodach brali udział: Filip Żbikowski, Mateusz Kraszewski, Hubert Soleniewicz, Arkadiusz Nowak, Mateusz Kulpa, Michał Janik, Konrad kamiński, Kacper Czerniejewski, Kacper Kowalski, Miłosz Machłaj, Damian Janowski.