Start arrow Kronika wydarzeń arrow I Turniej o Puchar Starosty Aleksandrowskiego

I Turniej o Puchar Starosty Aleksandrowskiego Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Autor: Krystian Linek   
26.09.2016.

Image

 

            Dnia 26 września 2016 r. odbył się I Turniej Piłki Nożnej Chłopców o  Puchar Starosty Aleksandrowskiego. Uczestniczyło w nim 6 drużyn. Turniej odbywał się w dwóch grupach, systemem każdy z każdym. Nasi chłopcy rozgrywali mecze z drużynami z  Publicznego Gimnazjum z Lubrańca i Publicznego Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego z Aleksandrowa. Zajęliśmy drugie miejsce w grupie, tym samym przeszliśmy do półfinału. Wówczas spotkaliśmy się z drużyną z Dąbrowy Biskupiej, które przegraliśmy. W meczu o trzecie miejsce w turnieju walczyliśmy z zespołem Gimnazjum nr 2 z Aleksandrowa. Po zaciętym spotkaniu osiągnęliśmy wynik 4:1. Nasz zespól zajął ostatecznie 3. miejsce, więc chłopcy odjeżdżali zadowoleni, choć lekki niedosyt pozostał.

            W turnieju wystąpili: Kuba Krzemiński, Konrad Kamiński, Jakub Żuchowski, Michał Janik, Damian Janowski, Kacper Czerniejewski, Mateusz Kulpa, Kacper Kowalski, Paweł Danielewski, a w bramce – Filip Żbikowski.

trener – Krystian Linek

 

 Image