Start arrow Nasze sukcesy arrow 2015/2016 - gimnazjum

2015/2016 - gimnazjum Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Autor: Anna Stanek   
15.02.2017.

Sukcesy uczniów w konkursach pozaszkolnych
w roku szkolnym 2015/16 

Gimnazjum

 

Lp.

Nazwa konkursu

Miejsce

Osoby przygotowu-jące

Wynik konkursu, laureaci

1.

 

IX Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Patriotycznej

Ciechocinek

Anna Stanek

 

 

 

 

 

 

 

Danuta Olejnik

 

I m. Edgar Kmiołek

kl. II a

II m.  Marta Witkowska kl. I a

III m. Konrad Tłuchowski kl. III b

 

Wyróżnienia: 

Zuzanna Piskrzyńska kl. II a,

Julia Urbańska kl. II a,

Wiktoria Golenia kl. II b

 

2.

XL Wojewódzki Konkurs Krasomówczy  Dzieci i Młodzieży

 

Golub

- Dobrzyń

Agnieszka Marjańska

II m. Marta Witkowska kl. I a

3.

Miejsko - Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek „ Do szopy hej pasterze”

Aleksandrów Kujawski

Dorota Stanicka

Nagroda Wójta Gminy Aleksandrów Kujawski dla najlepszej wokalistki gminy – Amelia Buze kl. I a

 

4.

Powiatowa Gimnazjada w unihokeju chłopców

 

Ciechocinek

Krystian Linek

I miejsce

(reprezentacja: Adrian Wiśniewski kl. III b, Krzysztof Chełminiacki kl. III b, Krzysztof Smardzewski kl. III b, Filip Krzyżanowski kl. III b, Norbert Umerlik kl. III a, Kamil Hołtyn kl. II b, Jakub Krzemiński kl. II b, Konrad Kamiński kl. II a, Kacper Czerniejewski kl. II a, Kacper Kowalski kl. II a, Jakub Żuchowski kl. I a, Michał Janik kl. I b)

5.

Półfinał wojewódzki w unihokeju chłopców

 

Dobrzyń nad Wisłą

Krystian Linek

III miejsce

(reprezentacja: Adrian Wiśniewski kl. III b, Krzysztof Chełminiacki kl. III b, Krzysztof Smardzewski kl. III b, Filip Krzyżanowski kl. III b, Norbert Umerlik kl. III a, Kamil Hołtyn kl. II b, Jakub Krzemiński kl. II b, Konrad Kamiński kl. II a, Kacper Czerniejewski kl. II a, Kacper Kowalski kl. II a, Jakub Żuchowski kl. I a, Michał Janik kl. I b)

 

6.

Powiatowa Gimnazjada w piłce nożnej chłopców

 

Aleksandrów Kujawski

Krystian Linek

III miejsce

(reprezentacja: Adrian Wiśniewski kl. III b, Krzysztof Chełminiacki kl. III b, Krzysztof Smardzewski kl. III b, Norbert Umerlik kl. III a, Kamil Hołtyn kl. II b, Jakub Krzemiński kl. II b, Konrad Kamiński kl. II a, Kacper Czerniejewski kl. II a, Kacper Kowalski kl. II a, Michał Janik kl. I b, Paweł Danielewski kl. I b, Mateusz Kulpa kl. I b)

 

7.

XIV Ogólnopolski Konkurs Recytacji Poezji i Prozy oraz Pieśni Regionalnej „Bądź Pozdrowiona, Ziemio Rodzinna….”

 

Włocławek

Anna Stanek

I m. Edgar Kmiołek

kl. II a

8.

I Powiatowy Konkurs Krasomówczy ,,Kujawy, moja Mała Ojczyzna”

 

Aleksandrów Kujawski

Anna Stanek

II m. Edgar Kmiołek

kl. II a

III m. Marta Witkowska kl. I a

 

9.

Gminny Konkurs Plastyczny „ Sztandar Gminy Aleksandrów Kujawski”

Aleksandrów Kujawski

Bożena Cybulska

 

Kamila Drużyńska

 

 

 

I m. Kinga Kozak kl. I a Wyróżnienie - Marta Tarzyńska kl. I a

II m. Agnieszka Lewandowska kl. II b

III miejsce: Konrad Borkowski kl. II a

 

Wyróżnienia:

Zuzanna Piskrzyńska kl. IIa

Edgar Kmiołek kl. IIa

 

 

10.

XXI Wojewódzki Konkurs Poezji Krzysztofa Kamila Baczyńskiego

 

Włocławek

Anna Stanek

Wyróżnienie - Julia Urbańska kl. II a

 

11.

Konkurs fotograficzny

 ,,Selfie z książką"

Włocławek

Danuta Olejnik

III m.  Weronika Pluskota

kl. II b

 

 

12.

IV edycja Międzynarodowego Konkursu Literackiego

im. Marii Danilewicz Zielińskiej ,,Słowo

i tożsamość”

 

Włocławek

Anna Stanek

Wyróżnienie - Edgar Kmiołek

kl. II a

13.

Powiatowa Gimnazjada w piłce nożnej dziewcząt

 

Koneck

Krystian Linek

I miejsce

(reprezentacja: Oliwia Gmińska kl. III a, Dagmara Masłowska –kl. III b, Magdalena Lewandowska kl. III b, Maria Pawlak kl. III b, Marta Urbańska kl. III a, Marzena Kujawa kl. II b, Katarzyna Sobierajska kl. II b, Oliwia Kulpa kl. II a, Martyna Waszak kl. II a, Anita Inatlewska kl. I b)

 

14.

Wojewódzka Gimnazjada w piłce nożnej dziewcząt

- ćwierćfinał

 

Piotrków Kujawski

Krystian Linek

III miejsce

(reprezentacja: Oliwia Gmińska kl. III a, Dagmara Masłowska –kl. III b, Magdalena Lewandowska kl. III b, Maria Pawlak kl. III b, Marta Urbańska kl. III a, Marzena Kujawa kl. II b, Katarzyna Sobierajska kl. II b, Oliwia Kulpa kl. II a, Martyna Waszak kl. II a, Anita Inatlewska kl. I b)

 

15.

Turniej Piłki Nożnej Coca

-Cola Cup dziewcząt

I etap

– Gniewkowo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II etap

– Toruń

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

III etap

- Toruń

Krystian Linek

III miejsce

(reprezentacja: Oliwia Gmińska kl. III a, Dagmara Masłowska –kl. III b, Magdalena Lewandowska kl. III b, Maria Pawlak kl. III b, Marta Urbańska kl. III a, Marzena Kujawa kl. II b, Katarzyna Sobierajska kl. II b, Oliwia Kulpa kl. II a, Martyna Waszak kl. II a, Anita Inatlewska kl. I b)

 

II miejsce

(reprezentacja: Oliwia Gmińska kl. III a, Dagmara Masłowska –kl. III b, Magdalena Lewandowska kl. III b, Maria Pawlak kl. III b, Marta Urbańska kl. III a, Marzena Kujawa kl. II b, Katarzyna Sobierajska kl. II b, Oliwia Kulpa kl. II a, Martyna Waszak kl. II a, Anita Inatlewska kl. I b)

 

II miejsce

(reprezentacja: Oliwia Gmińska kl. III a, Dagmara Masłowska –kl. III b, Magdalena Lewandowska kl. III b, Maria Pawlak kl. III b, Marta Urbańska kl. III a, Marzena Kujawa kl. II b, Katarzyna Sobierajska kl. II b, Oliwia Kulpa kl. II a, Martyna Waszak kl. II a, Anita Inatlewska kl. I b)

 

16.

XIV Dobrzyńsko

– Kujawski Konkurs Recytatorski

Karnkowo

Anna Stanek

I miejsce ex aequo:

Zuzanna Piskrzyńska

 i Edgar Kmiołek z kl. II a

 

17.

Gminny Konkurs Plastyczny

 „Stop uzależnieniom

i przemocy”

 

Stawki

Bożena Cybulska

I m. Kinga Kozak kl. I a

III m. Bartosz Kłonowski kl. I b

18.

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy

z Biologii (kuratoryjny)

Stawki,

Toruń

Monika Małecka

Edgar Kmiołek – przejście do etapu rejonowego, przejście do etapu wojewódzkiego; finalista konkursu