Start arrow Nasze sukcesy arrow 2015/2016 - szkoła podstawowa

2015/2016 - szkoła podstawowa Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Autor: Anna Stanek   
15.02.2017.

Sukcesy uczniów w konkursach pozaszkolnych
w roku szkolnym 2015/16

 

Szkoła podstawowa

 

Lp.

Nazwa konkursu

Miejsce

Osoby przygotowu-jące

Wynik konkursu, laureaci

1.

IX Powiatowy Konkurs Recytatorski Prozy i Poezji Patriotycznej

 

Ciechocinek

Danuta Olejnik

III m. Marta Malinowska kl. IV a

2.

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki (kuratoryjny)

 

Stawki, Toruń

Barbara Kozłowska

Przejście do etapu rejonowego – Łukasz Rosowski kl. VI b

Wiktoria Radzikowska kl. VI a

3.

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Przyrody (kuratoryjny)

Stawki, Toruń

Elżbieta Jankowska

- Baranowska

Przejście do etapu rejonowego, przejście do etapu wojewódzkiego; finalista  konkursu – Łukasz Rosowski kl. VI b

 

4.

XIV Ogólnopolski Konkurs Recytacji Poezji Legionowej

 

Warszawa

Barbara Szelągowska

II m. Mikołaj Schwebs

5.

Ogólnopolski Konkurs Krajoznawczy „ Poznajemy Ojcowiznę”

( etap oddziałowy)

 

Włocławek

Agnieszka Marjańska

III m.  Natalia Lewandowska kl. VI b

6.

XIII Powiatowy Turniej Ortograficzny

Aleksandrów Kujawski

Elżbieta Bąk

 

Kamila Kurnatowska

 

I m.  Mikołaj Schwebs kl. III b

 

I m. Aleksandra Gapska kl. V

7.

Gminny Konkurs Plastyczny „ Sztandar Gminy Aleksandrów Kujawski”

Aleksandrów Kujawski

Elżbieta Bąk

 

 

 

 

Dorota Świtońska

 

Alina Kruszka

 

 

Bożena Cybulska

II m. Maciej Drużyński kl. III b

III m.  Wojciech Parzybut kl. III b

 

Wyróżnienia:

Nikola Siwicka kl. I a

Julian Serkowski kl. I a

 

Miłosz Biegała kl. I b

Michalina Urbańska kl. I b    

 

II m. Nikola Urbańska kl. IV a

III m. Łukasz Rosowski kl. VI b

 

Wyróżnienia :

Aleksandra Gapska kl. V

Wojciech Dryński kl. IV b

 

8.

VI Gminny Konkurs Matematyczny pt. „Mistrz matematyki”

Opoki

Dorota Świtońska

 

Elżbieta Bąk

 

Urszula Ziemnicka

 

Barbara Kozłowski

 

II m. Julian Serkowski kl. I a

 

 

III m. Anna Janik kl. III b

 

I m. Patryk Bonowicz kl. IV a

I m. Dominika Śmieszna kl. V

 

I m. Łukasz Rosowski kl. VI b

 

9.

XI Powiatowy Konkurs Dziecięcej Piosenki Ludowej

Raciążek

Dorota Stanicka

Wyróżnienie

Michalina i Antoni Urbańscy kl. I b

 

10.

VIII Powiatowa Impreza z okazji Święta Ziemi

Wołuszewo

Elżbieta Jankowska

- Baranowska

Konkurencje drużynowe:

II m. - za wykonanie plakatu ekologicznego nt. gazów cieplarnianych
III m. - za zabawkę ekologiczną
II m. - w konkursie wiedzy  ,,Eureko ja to wiem”
I m. - ze znajomości przepisów ruchu drogowego i pokonania toru przeszkód

Szkolna reprezentacja: Aleksandra Balicka, Monika Danielewska, Filip Korczak, Natalia Lewandowska, Daria Sobierajska

 

11.

Wojewódzki Konkurs Plastyczny  ,,Niezapominajka Polska ”

 

 

Wołuszewo

Elżbieta Jankowska

- Baranowska

II m. Aleksandra Balicka kl. VI b  Wyróżnienie - Natalia Lewandowska kl. VI b

12.

I Powiatowy Konkurs Krasomówczy ,,Kujawy, moja Mała Ojczyzna”

 

Aleksandrów Kujawski

Barbara Szelągowska

I m. Mikołaj Schwebs kl. III b

13.

Międzyszkolny Konkurs Historyczny „1050. rocznica Chrztu Polski”

 

Przybranowo

Agnieszka Marjańska

I m. Anna Wozińska kl. IV a

14.

Gminny Konkurs Języka Angielskiego "Whizz Kid"

 

Ostrowąs

Kamila Żurawska

Kategoria klas szóstych

I m. Łukasz Rosowski

III m. Aleksandra Balicka

15.

Powiatowe Prezentacje Piosenki Dziecięcej

„ Doreminki”

Raciążek

Dorota Stanicka

Kategoria zespoły - dzieci starsze

II m. duet Klaudia Kamińska i Maja Modrzejewska kl. V

Kategoria soliści - dzieci starsze

II m. Katarzyna Rosowska kl. V

 

16.

Gminny Konkurs Plastyczny „ Stop uzależnieniom

 i przemocy”

 

Stawki

Bożena Cybulska

I m. Szymon Czerny kl. V

III m. Kacper Kulpa kl. IV b

17.

Ogólnopolski Konkurs ,,Bateria Pomysłów”

Stawki, Gliwice

Karolina Linek

I m. w Polsce w ilości zebranych baterii i w głosowaniu internetowym

 

VI m. szkolnej reprezentacji w konkurencjach finałowych w Gliwicach

(Klaudia Gertz kl. IV a, Franciszek Zając kl. IV a, Martyna Wesołowska kl. IV b, Martyna Oczki kl. IV b, Maja Chacińska kl. V, Julia Bonowicz kl. V, Michalina Ćwik kl. VI a,

Wiktoria Radzikowska kl. VI a, Aleksandra Nowak kl. VI b, Łukasz Rosowski kl. VI b)