Start arrow "Patronowe wydarzenia" arrow VII Uczniowskie Seminarium Popularnonaukowym pt." Szkice do pejzażu artystycznego, literackiego ...

VII Uczniowskie Seminarium Popularnonaukowym pt." Szkice do pejzażu artystycznego, literackiego ... Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Autor: Małgorzata Wdowczyk   
30.03.2006.
Image 
 
Uczniowskie Seminarium Popularnonaukowe
pt. ,,Szkice do pejzażu artystycznego, literackiego Kujaw i Ziemi Dobrzyńskiej"
 
       30. 03. 2006 roku dwie uczennice Publicznego Gimnazjum w Stawkach -  Magdalena Kopaczyk i Marta Olszewska uczestniczyły w VII Uczniowskim Seminarium Popularnonaukowym ,,Szkice do pejzażu artystycznego, literackiego Kujaw i Ziemi Dobrzyńskiej". Przedstawiły referaty o Marii Danilewicz Zielińskiej i Edwardzie Stachurze, przygotowane pod opieką p. Małgorzaty Wdowczyk i p. Anny Stanek. Należy dodać, że były to jedyne przedstawicielki gimnazjów, pozostali uczestnicy to uczniowie liceów. Na tym tle nasze uczennice pokazały prawdziwą klasę i wypadły lepiej niż niejeden licealista.  
Image