Start arrow "Patronowe wydarzenia" arrow WTN -prezentacja multimedialna, poświęcona osobie Marii Danilewicz Zielinskiej

WTN -prezentacja multimedialna, poświęcona osobie Marii Danilewicz Zielinskiej Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Autor: Anna Stanek   
10.05.2006.

Prelekcje z cyklu ,,Maria Danilewicz Zielińska - więzi, które przetrwały próbę czasu" 
Prelekcja we Włocławskim Towarzystwie Naukowym

       10. 05. 2006 roku we Włocławskim Towarzystwie Naukowym odbyła się prezentacja multimedialna, poświęcona osobie Marii Danilewicz Zielińskiej. Prelegentami byli: pani dyrektor Małgorzata Wdowczyk i pan Wiesław Nosowski, a pomagali uczniowie gimnazjum: Magdalena Kopaczyk, Aleksandra Ołtarzewska, Marta Olszewska i Jan Sadowski. Prelekcja połączona była z wystawą, na którą składały się: pamiątki, zdjęcia, książki autorstwa pani Danilewicz Zielińskiej i Jej poświęcone.
            ,,Maria Danilewicz Zielińska - więzi, które przetrwały próbę czasu" to nazwa zainicjowanego w szkole cyklu spotkań, które mają przybliżyć postać i dzieło Patronki, tak jak je widzą współcześni, szczególnie ci, którzy z tego dzieła i więzi z jego autorką korzystali. 

zdjęcia tutaj >>