Start arrow Nasze sukcesy arrow 2016/2017 - Gimnazjum

2016/2017 - Gimnazjum Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Autor: Anna Stanek   
04.07.2017.

Sukcesy uczniów w konkursach pozaszkolnych
w roku szkolnym 2016/17 

Gimnazjum

 

Lp.

Nazwa konkursu

Miejsce

Osoby przygotowujące

Wyniki konkursu, laureaci

1.

I Ogólnopolski Turniej Siatkówki Młodziczek

 

Ciechocinek

Ewa Openchowska

 

III miejsce

(reprezentacja z kl. I a: Nina Tłuchowska, Wiktoria Mić, Klaudia Chojnacka, Patrycja Machtlewska, Nikola Tumińska, Julia Gradowska, Zuzanna Lewandowska)

 

2.

I Turniej Piłki Nożnej Chłopców o  Puchar Starosty Aleksandrowskiego

Aleksandrów Kujawski

Krystian Linek

 

III miejsce

(reprezentacja: Kuba Krzemiński kl. III b, Konrad Kamiński kl. III a, Jakub Żuchowski kl. II a, Michał Janik kl. II b, Damian Janowski kl. II b, Kacper Czerniejewski kl. III a, Mateusz Kulpa kl. II b, Kacper Kowalski kl. III a, Paweł Danielewski, Filip Żbikowski kl. I a)

 

3.

Powiatowe zawody w piłkę nożną chłopców

Ciechocinek

Krystian Linek

 

II miejsce

(reprezentacja: Kuba Krzemiński kl. III b, Konrad Kamiński kl. III a, Jakub Żuchowski kl. II a, Michał Janik kl. II b, Damian Janowski kl. II b, Kacper Czerniejewski kl. III a, Mateusz Kulpa kl. II b, Kacper Kowalski kl. III a, Paweł Danielewski, Filip Żbikowski kl. I a)

 

 

4.

X Powiatowy Konkurs Piosenki i Recytacji Poezji Patriotycznej

Ciechocinek

Danuta Olejnik

 

Anna Stanek

 

 Anna Stanek

 

 

Anna Stanek

 

 

I m.  – Wiktoria Golenia kl. III b

II m. – Edgar Kmiołek kl. III a

III m. – Nikola Tumińska kl. I a

 

Wyróżnienie – Julia Urbańska kl. III a

 

5.

Powiatowa gimnazjada w unihokeju chłopców i dziewcząt

Ciechocinek

Krystian Linek

 

Dziewczęta – I miejsce
Chłopcy - I miejsce 

 

6.

 

Powiatowy konkurs plastyczny na projekt plakatu profilakt. „Nastolatków wyczyny bez narkotyków, alkoholu i nikotyny”

 

Aleksandrów Kujawski

Bożena Cybulska

Wyróżnienie – Kinga Kozak kl. II a

7.

 

Półfinał Wojewódzki w unihokeju chłopców

 

Wielgie

Krystian Linek

I miejsce

8.

Wojewódzki konkurs ,,Gdybym był malarzem”

Raciążek

Prof. Paweł Lewandowski – Palle z Pracowni Rysunku i Malarstwa MCK Ciechocinek

I miejsce

9.

Finał wojewódzki XIX Kujawsko – Pomorskiej Gimnazjady w unihokeju chłopców

Rogowo

Krystian Linek

 

I miejsce

 

(reprezentacja: Konrad Borkowski kl. III a, Konrad Kamiński kl. III a, Jakub Żuchowski kl. II a, Kacper Czerniejewski kl. III a, Kacper Kowalski kl. III a, Michał Janik kl. II b, Jakub Krzemiński kl. III b, Kamil Hołtyn kl. III b, Cezary Wójcik kl.II b) 

 

10.

 

Wojewódzkie rozgrywki piłki siatkowej dziewcząt

Aleksandrów Kujawski

Ewa Openchowska

 

I miejsce i awans do II ligi młodziczek

 

(reprezentacja z kl. I a: Nina Tłuchowska, Nikola Tumińska, Wiktoria Mić, Patrycja Machtelewska, Klaudia Chojnacka, Julia Gradowska, Zuzanna Lewandowska, Zuzanna Piotrowska, Maria Borowicka, Karolina Suwalska, Marika Chełmińska, Wiktoria Grącka)

 

11.

 

Konkurs Przedmiotowy z Biologii – etap rejonowy

 

Toruń

Monika Małecka

Edgar Kmiołek kl. III a – zakwalifikowanie się do etapu wojewódzkiego

12.

 

Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego – etap rejonowy

 

Toruń

Anna Stanek

Edgar Kmiołek kl. III a – zakwalifikowanie się do etapu wojewódzkiego

13.

 

VI Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

 

Ciechocinek

Dorota Stanicka, Anna Przybylska

III m. – Angelika Petrykowska

14.

 

XXII Wojewódzki Konkurs Recytatorski  Poezji Krzysztofa Kamila Baczyńskiego

 

Włocławek

Anna Stanek

 

Danuta Olejnik

 

I m. – Zuzanna Piskrzyńska

III m.  -  Wiktoria Golenia

 

15.

 

Konkurs Przedmiotowy z Biologii – etap wojewódzki

 

Bydgoszcz

Monika Małecka

Edgar Kmiołek kl. III a – tytuł finalisty Konkursu Przedmiotowy z Biologii

16.

 

Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego – etap wojewódzki

 

Bydgoszcz

Anna Stanek

Edgar Kmiołek kl. III a – tytuł finalisty Konkursu Przedmiotowy z Języka Polskiego

17.

 

Regionalny Konkurs „Sławię Cię Ziemio  słowem i piosenką”

 

Włocławek

 

Anna Stanek

 

 

Anna Stanek

 

III m. – Zuzanna Piskrzyńska kl. III a

 

Wyróżnienie – Edgar Kmiołek kl. III a

 

18.

Turniej Piłkarski o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół nr 1 CKP

Aleksandrów Kujawski

Krystian Linek

 

II miejsce

 

(reprezentacja: Kuba Krzemiński kl. III b, Konrad Kamiński kl. III a, Jakub Żuchowski kl. II a, Michał Janik kl. II b, Damian Janowski kl. II b, Kacper Czerniejewski kl. III a, Mateusz Kulpa kl. II b, Kacper Kowalski kl. III a, Paweł Danielewski, Filip Żbikowski kl. I a)

 

19.

Turniej o Puchar Dyrektora X LO (konkurs trójek siatkarskich)

Toruń

Ewa Openchowska

 

II miejsce (Zuzanna Lewandowska, Wiktoria Mić, Nina Tłuchowska – kl. I a)

 

 III miejsce (Klaudia Chojnacka, Julia Gradowska, Patrycja Machtelewska, Nikola Tumińska – kl. I a)

 

20.

Konkurs Piosenki Angielskiej

Zbrachlin

Dorota Stanicka, Anna Przybylska

Angelika Petrykowska

21.

 

XV Dobrzyńsko- Kujawski Konkurs Recytatorski

 

 

Karnkowo

Anna Stanek

 

Anna Stanek

 

 

I m. – Edgar Kmiołek kl. III a

I m. – Patrycja Machtelewska kl. I a