Start arrow Kronika wydarzeń arrow Przygody Baltazara i Smoka Wawelskiego

Przygody Baltazara i Smoka Wawelskiego Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Autor: Anna Łoś   
31.10.2017.
Image

31 października klasa I z opiekunami przeniosła się do Krainy Deszczowców. Dzięki wspaniałej grze aktorów z Narodowego Teatru Edukacji z Wrocławia, na scenie Kina Zdrój w Ciechocinku, poznaliśmy znaczenie słów: przyjaźń, lojalność, dobroć. „Przygody Baltazara i Smoka Wawelskiego” to opowieść, która potwierdza, że dobro wygrywa ze złem. Zaskakujące sceny, gra świateł, muzyka, śpiew i stroje aktorów sprawiły, że bawiąc się, byliśmy obok naukowca Baltazara, Smoka Wawelskiego, kucharza herbu Zielona Pietruszka, żab… Po powrocie do szkoły pełni wrażeń przenieśliśmy na papier to, co zapamiętaliśmy. Powstała kolorowa wystawa prac. Zachowamy na długo w  pamięci dzisiejszy spektakl. Czekamy na kolejne spotkanie z żywym słowem.

 Anna Łoś

Image 

Image