Start arrow Kronika wydarzeń arrow Akademia Bezpiecznego Puchatka

Akademia Bezpiecznego Puchatka Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Autor: Anna Łoś   
08.11.2017.
Image

Od dziś, tj. 8 listopada, pierwszoklasiści dołączyli do Akademii Bezpiecznego Kubusia Puchatka. Na wspólnych spotkaniach będziemy uczyć się jak być bezpiecznym. Przypomnimy sobie zasady bezpiecznego poruszania się po drodze , numery alarmowe, poznamy zagrożenia jakie czekają na nas w szkole i domu, pokażemy jak spędzać mądrze czas wolny, obejrzymy filmy edukacyjne oraz przejdziemy kurs udzielania pierwszej pomocy. Do współpracy zaprosimy też naszych rodziców. Pod koniec programu zadamy test bezpieczeństwa, i miejmy nadzieję, uzyskamy certyfikat Akademii Bezpiecznego Puchatka. Rozpoczynamy zatem  wspaniałą przygodę  z Puchatkiem!

Anna Łoś