Start arrow Kronika wydarzeń arrow Koncert laureatów XI Powiatowego Konkursu Piosenki i Recytacji Poezji Patriotycznej

Koncert laureatów XI Powiatowego Konkursu Piosenki i Recytacji Poezji Patriotycznej Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Autor: Anna Stanek   
12.11.2017.
Image

            Laureaci konkursu jeszcze raz zaprezentowali wykonania przygotowanych utworów – tym razem bez tremy towarzyszącej współzawodnictwu. Wieczorem 12 listopada wystąpili przed ciechocińską publicznością w sali widowiskowo – kinowej MCK. Wśród występujących byli uczniowie naszej szkoły: Martyna Wesołowska, Mikołaj Schwebs, Nikola Tumińska, Zuzanna Piotrowska, Patrycja Machtelewska oraz Amelia Buze. Wszystkie prezentacje wypadły wspaniale, przybyli na koncert rodzice mogli być dumni ze swoich dzieci. Z widowni oklaskiwała ich także pani dyrektor Małgorzata Wdowczyk, która pogratulowała naszym laureatom osiągnięć. Organizatorzy wręczyli im dyplomy, nagrody książkowe i statuetki. Doceniona została także praca nauczycieli przy przygotowaniu uczniów do konkursu. Otrzymali oni pisemne podziękowania w formie dyplomu. Naszych laureatów przygotowały do konkursu panie: Danuta Olejnik, Anna Stanek, Kamila Kurnatowska i Dorota Stanicka.

Anna Stanek

Image