Start arrow Kronika wydarzeń arrow ,,Zielona szkoła- klasy IV b i IV c

,,Zielona szkoła- klasy IV b i IV c Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Autor: Karolina Tubielewicz   
31.10.2017.

Image

            Centrum Edukacyjne Wilga w Górznie usytuowane jest na wzgórzu, z którego rozciąga się malowniczy widok na pobliskie jeziora i przepiękny leśny rezerwat przyrody. To właśnie tutaj 30 i 31 października uczniowie klasy IV b i IV c pod opieką pań: Kamili Żurawskiej, Agnieszki Marjańskiej i Karoliny Tubielewicz spędzili mile czas, uczestnicząc w zajęciach związanych z edukacją przyrodniczą. Poza tym mieli również możliwość obejrzenia kościółka w Górznie, gdzie usłyszeli jego interesującą historię opowiedzianą przez przesympatyczną panią przewodnik.

            Wieczorem zorganizowano dla wszystkich uczestników wycieczki dyskotekę integracyjną, a po niej dzieci odpoczywały w komfortowych warunkach ośrodka Wilga.

Pobyt stanowił doskonałe połączenie nauki, rozrywki i odpoczynku od szkolnych murów.

 

Karolina Tubielewicz

 

Image