Start arrow Kronika wydarzeń arrow ZARZĄD SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO w roku szkolnym 2017/2018

ZARZĄD SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO w roku szkolnym 2017/2018 Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Autor: Dorota Stanicka   
20.11.2017.

Image

Aby szkoła mogła w pełni sprawnie funkcjonować, potrzebne jest zaangażowanie wszystkich podmiotów: nauczycieli, rodziców oraz uczniów. A jak mogą zaangażować się w działania szkolne uczniowie? Na przykład poprzez czynny udział w Samorządzie Uczniowskim.

 

Na początku roku szkolnego każda klasa wytypowała trzech kandydatów do pracy w Samorządzie. Spośród reprezentujących poszczególne klasy uczniów należało wybrać Zarząd Samorządu Uczniowskiego. Dlatego też 6 października odbyły się demokratyczne wybory.
W wyborach startowało 36 kandydatów. Zdecydowana większość głosów przypadła Zuzannie Piotrowskiej z klasy II a , która została Przewodniczącą Szkoły. Zaznaczyć należy, że Zuzia ma już doświadczenie jako reprezentantka naszej szkoły, ponieważ w poprzednim roku szkolnym działała również w Zarządzie Samorządu Uczniowskiego. Zastępcą Przewodniczącej Szkoły została Julia Chmielewska z klasy VI a, a Sekretarzem Samorządu Uczniowskiego został Nikodem Konopka z klasy IV a.

 

 

Zarząd Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2017/2018

 

Przewodnicząca: Zuzanna Piotrowska

Zastępca: Julia Chmielewska
Sekretarz: Nikodem Konopka

Członkowie:

Sekcja kulturalna: Oliwia Melnik, Aleksandra Rosińska, Julia Chmielewska

Sekcja sportowa: Bartosz Konopka, Nikodem Konopka, Remigiusz Czerniejewski

Sekcja porządkowa: Jakub Kapica, Patrycja Kachel, Simone Sciarra

Sekcja organizacyjna: Zuzanna Piotrowska, Oliwia Dziekanowska, Natalia Świątkowska

 

Opiekunowie: Krystian Linek,  Dorota Stanicka