Start arrow Kronika wydarzeń arrow Światowy Dzień Pluszowego Misia

Światowy Dzień Pluszowego Misia Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Autor: Elżbieta Bąk i Mirosława Januszewska   
24.11.2017.

 Image

24.11.2017 r. odbyła się po raz kolejny impreza integracyjna z okazji „ Światowego Dnia Pluszowego Misia”. Dla uczczenia tego święta uczniowie klas I-III brali udział w konkursie recytatorskim pt. „Mój przyjaciel Miś” . Każda klasa prezentowała wiersz o misiach. Zwycięzcami konkursu zostali: Martyna Korzeniewska (klasa I), Hanna Wesołowska (klasa II) i Rozalia Leśnikowska (klasa III). Laureatów nagrodzono dyplomami i upominkami. Pozostali uczestnicy otrzymali wyróżnienia i nagrody.                                                                   Cała uroczystość przebiegła w miłej i wesołej atmosferze. Wszystkie dzieci wraz ze swoimi przytulankami radośnie bawiły się w rytmie „misiowych” piosenek.

Elżbieta Bąk i Mirosława Januszewska

Image

Image