Start arrow Kronika wydarzeń arrow Czary, mary - spotkanie z iluzjonistą

Czary, mary - spotkanie z iluzjonistą Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Autor: Dorota Świtońska   
30.11.2017.

Image
 

Czary, mary…

W tym roku 28 listopada poczuliśmy przedsmak magii andrzejek. Zjawił się u nas w szkole iluzjonista, pan Mariusz Czajka. Oczy otwieraliśmy ze zdziwienia, usta z zachwytu, kiedy działy się prawdziwe czary! Większość pokazu była z udziałem nas- czyli uczniów. Mogliśmy na własnej skórze przekonać się, że niemożliwe staje się możliwe. Magiczne zaklęcia, rozrywane łańcuchy, znikające kule, zmieniające się kolory, papier bez końca… przeniosły nas w fantastyczny świat.  Występ zakończył fruwający stolik! Jak to się stało? Nie wiemy! Po prostu czary! Dalszy ciąg obchodów Andrzejek już w piątek… a wtedy wróżby, przepowiednie i zabawy. Zapraszamy!              

 Mały Samorząd Uczniowski z opiekunami

 

 
Image