Start arrow Kronika wydarzeń arrow Szkolny Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych

Szkolny Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Autor: Agnieszka Marjańska   
30.11.2017.

Image 

 

30 listopada zakończył się etap szkolny Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych. W tegorocznej edycji jury w składzie:   p. dyrektor Małgorzata Wdowczyk, p. wicedyrektor Urszula Ziemnicka i p. Kamila Drużyńska, oceniało 17 prac przygotowanych przez 22 uczniów. Szopki zachwycały nowatorstwem, precyzją wykonania, i zgodnie z regulaminem wykonane były w większości z naturalnych materiałów, takich jak drewno, papier, szyszki, mech, słoma, siano, masa solna itp. Wiele prac zostało dodatkowo wyposażonych w oświetlenie. Pomysłowość, nawiązanie do tradycji i staranne ręczne wykonanie szopek to główne kryteria, według których komisja dokonała oceny prac. Przyznano nagrody i wyróżnienia, a cztery najwyżej ocenione szopki zostały zgłoszone na etap wojewódzki, którego finał odbędzie się w Przysieku 16 grudnia o godz.10.00. 
Podsumowanie szkolnego etapu konkursu- ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród i wyróżnień odbędzie się podczas szkolnych jasełek 22 grudnia 2017 r. 

 Agnieszka Marjańska

Image