Start arrow Kronika wydarzeń arrow "Świąteczne pierniczki"

"Świąteczne pierniczki" Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Autor: Dorota Świtońska   
21.12.2017.
Image

„ Świąteczne pierniki”

To już tradycja naszej szkoły, że przed świętami Bożego Narodzenia klasy trzecie pieką pierniki. Uczniowie chętnie wałkowali przygotowane wcześniej ciasto, wycinali foremkami ulubione kształty, potem niecierpliwie czekali na upieczone pierniki… 

Trzecioklasiści, kiedy piekły się pierniki, oglądali film edukacyjny pt. „ Zima-trudny czas dla zwierząt”. Wspólne pieczenie i ozdabianie słodkości sprawiło ogromną radość. Wszystko odbywało się pod czujnym okiem wychowawców i rodziców. 

Mamy nadzieję, że nasze pierniczki nastroją atmosferę świąt i będą smakowały wybornie podczas Wigilii klasowej.

 

Dorota Świtońska

 Image