Start arrow Kronika wydarzeń arrow Nasze siatkarki - niepokonane

Nasze siatkarki - niepokonane Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Autor: Anna Stanek   
13.01.2018.
Image

 

            13 stycznia, tradycyjnie – w sobotę – odbyło się kolejne spotkanie zespołów siatkarskich młodziczek I ligi, tym razem we Włocławku. Nasze dziewczyny stoczyły walkę z zespołem ,,Stal” Grudziądz i kolejny raz z WTS KDBS ,,Bank” I Włocławek.

            Pierwszy mecz przebiegał w lekko sennej atmosferze; zarówno grudziądzanki, jak aleksandrowianki obudziły się dopiero w drugim secie i wtedy gra zaczęła nabierać rumieńców. ,,Aleksandria” pokonała ,,Stal” Grudziądz 2:0.

            Starcie naszych z włocławiankami dostarczyło widzom więcej emocji; mieliśmy wyraźną przewagę i na parkiecie, i w intensywności kibicowania (dziewczynom oczywiście towarzyszyła niemała grupa członków rodzin). Ten mecz również skończył się wygraną ,,Aleksandrii” w obu setach.

            Następne mecze turnieju – za dwa tygodnie, w sobotę 27 stycznia, w hali sportowej ZS nr 2 w Aleksandrowie. Warto je zobaczyć!

Anna Stanek

Image