Start arrow Kronika wydarzeń arrow Międzynarodowy konkurs "Kangur Matematyczny"- Zapraszamy!

Międzynarodowy konkurs "Kangur Matematyczny"- Zapraszamy! Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Autor: Angelika Urbańska   
16.01.2018.

 Image

Trwają   zapisy na Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”, który odbędzie się w naszej szkole 15 marca 2018 r. o godzinie 9.00. W celu zapisania się na konkurs należy do 25 stycznia  uiścić opłatę wpisową w  wysokości 9 złotych - pieniądze należy wpłacać do nauczycieli matematyki albo w przypadku klas 1-3 do wychowawcy.

 

Zadania z poprzednich lat są dostępne na stronie   http://www.kangur-mat.pl/zadania.php

Międzynarodowy konkurs „Kangur Matematyczny” jest adresowany do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich, od klasy drugiej szkoły podstawowej do klas maturalnych w liceach i technikach. Rozgrywany jest w kategoriach, które obejmują następujące klasy:

 

Żaczek

klasy 2 szkół podstawowych;

 Maluch

klasy 3 i 4 szkół podstawowych;

Beniamin

klasy 5 i 6 szkół podstawowych;

Kadet

klasy 7 szkół podstawowych i II gimnazjów;

Junior

klasy III gimnazjów, I liceów i techników,
I, II, III zasadniczych szkół zawodowych;

 

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy