Start arrow Kronika wydarzeń arrow Powiatowy konkurs na najładniejszą bożonarodzeniową szopkę

Powiatowy konkurs na najładniejszą bożonarodzeniową szopkę Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Autor: Agnieszka Marjańska   
18.01.2018.

Image
 

18 stycznia rozstrzygnięto I Powiatowy Konkurs na Szopkę Bożonarodzeniową. Uroczystość miała miejsce w Starostwie Powiatowym w Aleksandrowie Kujawskim. W konkursie ogłoszonym przez Zarząd Powiatu Aleksandrowskiego wzięło udział 22 uczniów naszej szkoły, którzy wcześniej rywalizowali w podobnych zmaganiach na etapie szkolnym i wojewódzkim. Spośród 18 szopek zgłoszonych na konkurs aż 17 wykonali nasi uczniowie, prezentując bardzo wysoki poziom prac, co doceniła komisja konkursowa, przyznając w

kategorii " mieszkańcy powiatu" większość nagród i wyróżnień reprezentantom naszej szkoły. Wyniki konkursu w tej kategorii przedstawiały się następująco:

I miejsce - Igor Krzyżanowski kl.Vb

II miejsce - Lena kl.IV b i Jan kl.I Ryniccy

III miejsce (ex aequo) Julia Romanowska kl.I oraz Jakub i Leszek Wojtylewscy ( z Aleksandrowa Kuj.)

Przyznano także trzy wyróżnienia: dla Amelii Taranowskiej kl.IVb, Ksawerego Kaczmarka kl.II oraz Patrycji i Natalii Majchrzak kl.IVb.

Nagrody dla laureatów, wyróżnionych i pozostałych uczestników konkursu wręczyli przedstawiciele Zarządu Powiatu: Starosta Aleksandrowski Dariusz Wochna i p. dyrektor Małgorzata Wdowczyk- członek Zarządu Powiatu.
Po emocjach konkursowych na wszystkich czekał słodki poczęstunek.

 

 Agnieszka Marjańska