Start arrow Kronika wydarzeń arrow "Czy ktoś widział kulturę?"

"Czy ktoś widział kulturę?" Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Autor: Marzena Zawilska kl. VI a   
15.01.2018.

 Image

 

 Dnia 15 stycznia 2018 roku o godzinie 1145 zebraliśmy się przed szkołą, żeby pojechać na przedstawienie pod tytułem ,,Czy ktoś widział kulturę?". W wycieczce uczestniczyli uczniowie klas IV – VII. Po 30 minutach dojechaliśmy do Torunia. Przeszliśmy do Dworu Artusa, gdzie odbyło się przedstawienie wykonane przez Teatr Form.art. Spektakl opowiadał o dobrym zachowaniu. Był pouczający, ale również śmieszny i wesoły.

 Image

  Następnie udaliśmy się do McDonalda, a po posiłku wróciliśmy do autokaru.

  Do szkoły dojechaliśmy około godziny 1430.

  Wycieczka bardzo nam się podobała.

Autor: Marzena Zawilska kl. VI a

Zdjęcia: Internet