Start arrow Kronika wydarzeń arrow Karnawał z Babcią i Dziadkiem

Karnawał z Babcią i Dziadkiem Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Autor: Anna Łoś   
23.01.2018.
Image

Uczniowie z klasy I zaprosili 23 stycznia babcie i dziadków na wspólne zajęcia, by wykonać maski karnawałowe. Połączyliśmy obchody Dnia Babci i Dziadka z warsztatami plastycznymi. Wnuczęta przywitały swoich gości piosenką, w której śpiewały o wspólnie spędzonych chwilach za swoimi „najlepszymi przyjaciółmi”- dziadkami. Po występie muzycznym przyszła pora na zajęcia plastyczne. Wśród piórek, serduszek, bibuły, koralików i brokatów splatały się małe ręce wnuków z ukochanymi dłońmi babć i dziadków. Współpraca dała szybko owoce w postaci przepięknie wykonanych masek karnawałowych. Na koniec był słodki cukierek i pamiątkowe zdjęcie w karnawałowej ramie. To był mile spędzony czas i najlepszy prezent dla obu stron – bycie razem!

 Anna Łoś

Image