Start arrow Kronika wydarzeń arrow Wszyscy bawią się wspaniale, jak co roku w karnawale!

Wszyscy bawią się wspaniale, jak co roku w karnawale! Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Autor: Dorota Stanicka   
01.02.2018.

Image
  

 Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe.

 Bal karnawałowy dla uczniów naszej szkoły odbył się 1 lutego 2018 roku. Był to dzień niezwykły, wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą nie tylko przez dzieci ale też przez młodzież, dostarczającą wszystkim wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas.

 Karnawał to czas wspaniałej, radosnej zabawy. W czwartek 1 lutego 2018r. w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa, w której uczestniczyli uczniowie klas IV-VII oraz oddziały gimnazjalne.

Na ten dzień sala gimnastyczna zamieniła się w salę balową, pięknie udekorowaną.

Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Przy dźwiękach największych przebojów, prezentowanych przez DJ naszej szkoły, wszyscy bawili się doskonale. W przerwie uczniowie udali się do swoich klas na słodki poczęstunek przygotowany przez Radę Rodziców. Po kilku chwilach wypoczynku muzyka znowu porwała wszystkich do tańca w rytm belgijki, która królowała na balu jako wspaniały taniec integracyjny, przy którym uczniowie świetnie się bawili.

Zabawa karnawałowa była udana. Kolejne karnawałowe szaleństwo dopiero za rok.

Dorota Stanicka