Start arrow Kronika wydarzeń arrow "Dlaczego kochamy Babcię?" - spotkanie z okazji Dnia Babci w klasie II

"Dlaczego kochamy Babcię?" - spotkanie z okazji Dnia Babci w klasie II Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Autor: E. Bąk i M. Januszewska   
22.01.2018.

 Image

Uczniowie klasy II zaprosili 22 stycznia  babcie na uroczystość z okazji ich święta.

Wnuczęta przygotowały dla nich krótką część artystyczną pt. ,,Dlaczego kochamy Babcię?’’. Dla zaproszonych gości były piosenki oraz wiersze Wandy Chotomskiej, Marii Trelikowskiej, Anny Kamieńskiej o nowoczesnych babciach i babuniach, jak również o tym, jak u babci jest słodko, i jak pachnie szarlotką.

Po udanych występach wnuczęta obdarowały swoje babcie laurkami, prezentami i mocnymi  uściskami. Babcie nie żałowały oklasków i pochwał dla swoich pociech. Potem przyszła pora na słodki poczęstunek i wspólne rozmowy. Razem spędzone chwile minęły w miłej, ciepłej i przyjaznej atmosferze.

Kochanym Babciom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil i uśmiechamy się do nich najweselej, najjaśniej.

E. Bąk i M. Januszewska

Image