Start arrow Kronika wydarzeń arrow "W karnawale wszyscy w głowach mają bale"

"W karnawale wszyscy w głowach mają bale" Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Autor: Alina Kruszka   
01.02.2018.
Image

„ W karnawale, w karnawale wszyscy w głowach mają bale.
 Na tych balach, na tych balach
Parkiet płonie, falują ściany
Starsi, młodsi idą w tany”

                1.02.2018 r. uczniowie klas I-III wyśmienicie bawili się na balu karnawałowym. Były tańce, pląsy, „węże”, wygibasy i konkursy. Można było spotkać min. księżniczki, czarownice, piratów, policjanta, kowboja, wróżkę i wielu innych… O odpowiedni klimat i dobrą zabawę dbał Dj Paweł serwując najpopularniejsze hity oraz opiekunki Małego Samorządu Uczniowskiego. Wspólna zabawa dostarczyła wiele emocji i przyniosła radość małym i dużym, a to było głównym celem tego balu. 

Alina Kruszka  

Image