Start arrow Kronika wydarzeń arrow Plastusiowy Pamiętnik

Plastusiowy Pamiętnik Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Autor: Anna Łoś   
06.02.2018.
Image

„ Ulepiła mnie mała Tosia. Mam duży nos, odstające uszy i zielone majteczki…”- tego plastelinowego ludka poznaliśmy podczas spektaklu „Plastusiowy Pamiętnik”, wystawionego przez Narodowy Teatr Edukacji. To wspaniałe przedstawienie obejrzały pierwszaki 6 lutego 2018 roku w Ciechocinku. Barwne stroje aktorów, rymowane piosenki, gra świateł sprawiły, że każdy z nas mógł znaleźć się w piórniku Tosi, obok „myszki”, stalówek, pióra, ołówka i kałamarza. Wystarczyło użyć wyobraźni, by poznać tajniki przyjaźni, odpowiedzialności, odwagi oraz mądrości i poczuć, że wszystko jest możliwe. „Fiku- miku! Wyobraźnia jest wspaniała! Fiku- miku! Wyobraźnię trzeba mieć! Fiku- miku! By fantazji dodawała! Fiku- miku! Tym, co w nudy wpadli w sieć!”

Anna Łoś

Image 

Image