Start arrow Kronika wydarzeń arrow FERIE 2018 - FOTORELACJA

FERIE 2018 - FOTORELACJA Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Autor: Donata Majewska-Torba   
26.02.2018.
Image
 
W czasie ferii organizowanych w szkole nie sposób było się nudzić. Uczniowie rozwijali swoje liczne talenty: plastyczne, muzyczne i taneczne. W Dzień Zakochanych powstały przepiękne walentynki dla najbliższych. Stworzono również konkursowe propozycje logo Gminnej Biblioteki Publicznej w Służewie. Uczniowie podnosili swoją sprawność fizyczną w trakcie gier sportowych na hali i boisku. Bystrość umysłu ćwiczyli poprzez gry logiczne oraz planszowe. Dzieci korzystały także z pracowni komputerowej, gdzie za pomocą edytora graficznego przedstawiły zasady bezpiecznych ferii.  Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii.
 
Donata Majewska-Torba