Start arrow Kronika wydarzeń arrow Działo się w "Hubalu"!!!

Działo się w "Hubalu"!!! Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Autor: Anna Stanek   
03.03.2018.

 Image

            Mowa oczywiście o hali ZS nr 2 w Aleksandrowie i o kolejnych meczach poprzedzających finał walki o mistrzostwo województwa kujawsko-pomorskiego w siatkówce młodziczek. 3 marca nasze siatkarki starły się z WTS-em ,,Bank” Włocławek i UKS-em ,,Kopernik” z Gałczewa.

            Pierwszy mecz tego dnia, rozgrywany przez zespoły gości, zakończył się sukcesem włocławianek. Rozgrzane i uskrzydlone pierwszym zwycięstwem, dość łatwo pokonały dziś aleksandrowianki, które robiły sporo głupich błędów – właściwie w każdym etapie gry. Najboleśniejsze z nich to lądowanie piłki na aucie po zagrywce i ataku. Kibice, bardzo licznie zgromadzeni w hali, dopingowali oklaskami, bębnem, wuwuzelami – wszystko na próżno. No cóż – tym razem to włocławianki były górą. Nasze schodziły z boiska z płaczem, a łzy rozpaczy szybko przekształciły się w zaciętość i żądzę walki. Drugi mecz to już popis umiejętności naszych dziewczyn i zwycięstwo 2:0 nad Gałczewem.

            Prowadzimy w dalszym ciągu w tabeli. W następną sobotę - 10 marca - ,,Aleksandria” zagra pierwszą kolejkę finałów wojewódzkich we Włocławku, w hali ZS nr 4 we Włocławku. Mecze finałowe – tydzień później w Aleksandrowie. Zapraszamy do kibicowania. Znów ,,będzie się działo”!!!

Anna Stanek

 Image