Start arrow Kronika wydarzeń arrow II miejsce Mariki Dąbrowskiej w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym

II miejsce Mariki Dąbrowskiej w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Autor: Alina Kruszka   
30.03.2018.

Image
 

„ Powróćmy jak za dawnych lat
w zaczarowany bajek świat”

XI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny Bajek i Legend w Wołuszewie 

                W marcu br. Uczniowie klas I-III wzięli udział w „ Konkursie Plastycznym Bajek i Legend” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową im. W. Piotrowskiego w Wołuszewie. Zadaniem uczestników było wykonanie pracy plastycznej o formacie A3, dowolną techniką płaską do ulubionej bajki lub legendy. Jurorzy przy ocenie brali następujące kryteria: pomysłowość, trafność i poprawność ukazania tematu pracy, jakość i estetykę wykonania oraz oryginalność zastosowania techniki plastycznej.

                Rozstrzygnięcie konkursu nastąpiło 30.03.2018 r. i wtedy okazało się, że II miejsce zajęła uczennica z klasy III b Marika Dąbrowska. Marika wykonała pracę plastyczną do baśni pt. „ Calineczka” H.Ch. Andersena. Gratulujemy sukcesu! Brawo!                                                                                          

Wychowawczyni: Alina Kruszka