Start arrow Kronika wydarzeń arrow "Promyczek Dobra" ogłosił konkurs plastyczny!

"Promyczek Dobra" ogłosił konkurs plastyczny! Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Autor: Agnieszka Marjańska   
22.03.2018.

Miesięcznik katolicki dla dzieci „ Promyczek Dobra” , systematycznie prenumerowany przez  wielu uczniów naszej szkoły, ogłosił kolejny ogólnopolski konkurs plastyczny pod nazwą „ Na tropie ginących zawodów”. Konkurs organizowany jest z okazji Nadzwyczajnego Roku Świętego Józefa. Prace można wykonać dowolna techniką, na kartce formatu A3, przedstawiając jeden z dawnych zawodów: modystki, zecera, kołodzieja, kowala, szewca, zduna, kaletnika, rymarza i innych.

Pierwsza praca już została zgłoszona, a jej autorem jest Krystian Lewandowski z kl.IVc, laureat ubiegłorocznego konkursu „ Promyczka”. 

Więcej informacji o konkursie na http://www.promyczek.pl/konkursy/na-tropie-ginacych-zawodow.

 Agnieszka Marjańska

Image