Start arrow Kronika wydarzeń arrow Powiatowy Konkurs Pięknego Czytania "TO READ, OR NOT TO READ..."

Powiatowy Konkurs Pięknego Czytania "TO READ, OR NOT TO READ..." Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Autor: Kamila Żurawska   
27.03.2018.

Image

27 marca 2018r.  w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Ciechocinku odbył się I Powiatowy Konkurs Pięknego czytania „To read or not to read…”. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy Vb: Kuba Anaszewicz i Mikołaj Schwebs.

Zadanie polegało na jak najpiękniejszym przeczytaniu przygotowanego wcześniej tekstu, w czasie nieprzekraczającym 5 min. Kuba przeczytał fragment „Przygód Tomka Sawyera” M. Twaina, a Mikołaj „Scherlocka Holmesa” A. C. Doyla.

 

Obaj uczniowie zostali nagrodzeni. Mikołaj Schwebs zajął III miejsce, Kuba otrzymał pierwsze wyróżnienie. Gratulujemy!

 

Kamila Żurawska 

Image 

Image 

Image