Start arrow Kronika wydarzeń arrow Mecze w dobrym towarzystwie

Mecze w dobrym towarzystwie Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Autor: Anna Stanek   
07.04.2018.
Image

            W sobotę 7 kwietnia w hali ciechocińskiego OSiR-u rozegrano towarzyski turniej w siatkówce młodziczek. Wzięły w nim udział drużyny: ,,Yoker” Świecie, ,,Pałac” Bydgoszcz, ,,Aleksandria” I i ,,Aleksandria II (czyli nasze siatkarki z klasy II a i VII). Mecze były rozgrywane systemem: każdy z każdym. Pierwsze miejsce zajęły oczywiście nasze mistrzynie, które wygrały wszystkie mecze. Drugie miejsce wywalczyła Bydgoszcz, a trzecie - ,,Aleksandria” II. Najlepszą zawodniczką turnieju została Wiktoria Mić, a najlepszą rozgrywającą – Roksana Jaskrowska. Gratulacje dla wszystkich naszych zawodniczek!

Anna Stanek

Image

Image 

Image