Start arrow Kronika wydarzeń arrow Wyróżnienie w konkursie "Orzeł Biały - nasza duma"

Wyróżnienie w konkursie "Orzeł Biały - nasza duma" Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Autor: Kamila Drużyńska   
26.03.2018.

Image 

            W 2018 r. przypada 100. rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę. Z tej okazji Kancelaria Senatu RP zorganizowała ogólnopolski konkurs plastyczny ,,Orzeł Biały – nasza duma. Na konkurs wpłynęło ponad 600 prac plastycznych, spośród których 47 zostało wyróżnionych. 26 marca w Miejskim Centrum Kultury w Bydgoszczy odbyło się wręczenie nagród uczniom województwa kujawsko-pomorskiego.

            Jedną z wyróżnionych prac był rysunek ucznia kl. V b Macieja Drużyńskiego. Nagrody wręczał senator Jan Rulewski. Dla przybyłych gości został przygotowany poczęstunek, a czas umilały nagrodzonym i ich opiekunom występy chóru, solistów i zespołu tanecznego.

 

Kamila Drużyńska

 Image

Image