Start arrow Nasze sukcesy arrow 2017/2018 - Gimnazjum

2017/2018 - Gimnazjum Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Autor: Anna Stanek   
29.06.2018.

Sukcesy uczniów w konkursach pozaszkolnych
w roku szkolnym 2017/18

Gimnazjum

Lp.

Nazwa konkursu

Miejsce

Osoby przygotowujące

Wyniki konkursu, laureaci

1.

Wojewódzki Turniej Piłki Siatkowej Młodziczek (rocznik 2003 i 2004)

Chełmno

Ewa Openchowska, Angelika Gabrysiak

 

 

 

 

 

Ewa Openchowska, Angelika Gabrysiak

I miejsce – SKS Aleksandria I

 Nina Tłuchowska, Nikola Tumińska, Wiktoria Mić, Zuzanna Piotrowska, Julia Gradowska, Zuzanna Lewandowska, Klaudia Chojnacka, Patrycja Machtelewska,  Karolina Suwalska – kl. II a

 I miejsce – SKS Aleksandria II

Marika Chełmińska, Wiktoria Grącka, Julia Kawczyńska, Modesta Zegarowska, Maria Borowicka, Karolina Suwalska - z klasy II a; Julia Zdrojewska, Oliwia Trawińska, Roksana Jaskrowska, Zuzanna Frąk, Justyna Romanowska i Martyna Pietrzak - z kl. VII.

2.

 II Ogólnopolski Turniej Młodziczek ALEKSANDRIA-CUP 2017

 

Ciechocinek

Ewa Openchowska, Angelika Gabrysiak

III miejsce – SKS Aleksandria I

Nina Tłuchowska, NikolaTumińska, Wiktoria Mić, Zuzanna Piotrowska, Julia Gradowska, Julia Zdrojewska, Zuzanna Lewandowska, Klaudia Chojnacka, Patrycja Machtelewska, Marika Chełmińska

3.

 XI Powiatowy Konkurs Piosenki i Recytacji Poezji Patriotycznej

Ciechocinek

Anna Stanek

 

Anna Stanek

 

Dorota Stanicka

wyróżnienie - Nikola Tumińska (kl. II a) - recytacja

wyróżnienie - Zuzanna Piotrowska (kl. II a) - recytacja

III miejsce – Amelia Buze (kl. III a) - śpiew

4.

II Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt

Reda

Ewa Openchowska, Angelika Gabrysiak

I miejsce - Aleksandria I 

Nina Tłuchowska, Wiktoria Mić, Julia Gradowska, Patrycja Machtelewska, Zuzanna Lewandowska, Klaudia Chojnacka, Nikola Tumińska, Zuzanna Piotrowska, Oliwia Trawińska, Wiktoria Grącka

5.

Turniej Siatkówki o Puchar Burmistrza Grudziądza

Grudziądz

Ewa Openchowska, Angelika Gabrysiak

II miejsce – Aleksandria I

Nina Tłuchowska, Wiktoria Mić, Julia Gradowska, Patrycja Machtelewska, Zuzanna Lewandowska, Klaudia Chojnacka, Nikola Tumińska, Zuzanna Piotrowska, Oliwia Trawińska, Wiktoria Gącka

6.

Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Siatkówce Młodziczek w sezonie 2017/18

Aleksandrów Kujawski

Ewa Openchowska, Angelika Gabrysiak

I miejsce, tytuł mistrza – Aleksandria I

Nina Tłuchowska (kapitan), Nikola Tumińska, Wiktoria Mić, Zuzanna Lewandowska, Julia Gradowska, Wiktoria Grącka, Patrycja Machtelewska, Zuzanna Piotrowska, Klaudia Chojnacka, Karolina Suwalska, Marika Chełmińska, Roksana Frączek, Roksana Jaskrowska, Oliwia Trawińska i Julia Zdrojewska. 

7.

 XXIII Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji Krzysztofa Kamila Baczyńskiego

Włocławek

Anna Stanek

Wyróżnienie – Zuzanna Piotrowska (kl. II a)

8.

Turniej piłki halowej chłopców klas gimnazjalnych

Aleksandrów Kujawski

Krystian Linek

II miejsce reprezentacji szkolnej w składzie: Jakub Żuchowski (kl.III a), Miłosz Machłaj (kl. III b), Hubert Soleniewicz (kl. VII) oraz chłopcy z klasy sportowej - II a: Arkadiusz Preis, Damian Majewski, Bartosz Dudziński, Dominik Sobieraj, Filip Żbikowski i Adrian Sikorski

9.

Turniej towarzyski w siatkówce młodziczek

Ciechocinek

Ewa Openchowska, Angelika Gabrysiak

I miejsce – SKS Aleksandria I

III miejsce – SKS Aleksandria II

10.

III Konkurs Krasomówczy ,,Kujawy, moja mała ojczyzna”

Aleksandrów Kujawski

Anna Stanek

I miejsce - Patrycja Machtelewska (kl. II a)

 

11.

XVI Dobrzyńsko-Kujawski Konkurs Recytatorski

Karnkowo

Anna Stanek

 

Anna Stanek

 

II miejsce – Zuzanna Piotrowska (kl. II a)

II miejsce – Patrycja Machtelewska (kl. II a)