Start arrow Nasze sukcesy arrow 2017/2018 - szkoła podstawowa

2017/2018 - szkoła podstawowa Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Autor: Anna Stanek   
30.06.2018.

Sukcesy uczniów w konkursach pozaszkolnych
w roku szkolnym 2017/18

Szkoła podstawowa

Lp.

Nazwa konkursu

Miejsce

Osoby przygotowujące

Wyniki konkursu, laureaci

1.

XIV Bieg Niepodległości

Sławęcinek

Karolina Linek

I miejsce – gromada zuchowa ,,Srebrne Orły”

2.

XI Powiatowy Konkurs Piosenki i Recytacji Poezji Patriotycznej

 

Ciechocinek

Danuta Olejnik

 Kamila Kurnatowska

III miejsce -  Martyna Wesołowska (VI b)

Wyróżnienie - Mikołaj Schwebs (V b)

3.

V Świąteczny Turniej Minisiatkówki Dziewcząt

Chełmno

Angelika Gabrysiak

II miejsce -  Martyna Oczki (VI b)

4.

I Powiatowy Konkurs na Szopkę Bożonarodzeniową

Aleksandrów Kujawski

Agnieszka Marjańska

I miejsce - Igor Krzyżanowski (V b)

II miejsce - Lena Rynicka (IV b) i Jan Rynicki (I)

III miejsce - Julia Romanowska (I)

wyróżnienia:  Amelia Taranowska (IV b), Ksawery Kaczmarek (II) oraz Patrycja i Natalia Majchrzak (IV b)

5.

Powiatowy konkurs plastyczny ,,Moja Rodzina"

Aleksandrów Kujawski

 

I miejsce w kategorii klas I-III - Martyna Korzeniewska (I)

6.

Konkurs krajoznawczy ,,Poznajemy Ojcowiznę” – etap oddziałowy

Włocławek

Agnieszka Marjańska

I miejsce – Mikołaj Schwebs (V b)

7.

Konkurs plastyczny ,,Orzeł Biały – nasza duma”- etap wojewódzki

Bydgoszcz

Kamila Drużyńska

Wyróżnienie – Maciej Drużyński (V b)

8.

I Powiatowy Konkurs Pięknego Czytania „To read or not to read…”

Ciechocinek

Kamila Żurawska

III miejsce – Mikołaj Schwebs (V b)

Wyróżnienie – Kuba Anaszewicz (V b)

9.

 

XI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny Bajek i Legend w Wołuszewie 

Wołuszewo

 

 Marika Dąbrowska (III b)                                                                                

10.

 

XI edycja powiatowego konkursu ,,Pamiętajmy o tradycji”

 

Ciechocinek

 

Kategoria kartki świąteczne:

Nagroda dla Hanny Wesołowskiej (II), wyróżnienie – Admin Wawer (I)

Kategoria pisanki:

Wyróżnienie – Mateusz Kozłowski (V)

11.

 

XV Powiatowy Turniej Ortograficzny

Aleksandrów Kujawski

Kamila Kurnatowska

Dorota Świtońska

I miejsce w kategorii klas V – Mikołaj Schwebs (V b)

II miejsce w kategorii  klas III - Nikola Siwicka (III a)

12.

,,Poznajemy Ojcowiznę” – finał wojewódzki

Włocławek

Agnieszka Marjańska

III miejsce – Mikołaj Schwebs (V b)

13.

 

 

 

 

 

Konkurs Matematyczny ,,Mistrz Matematyki’’

Opoki

Elżbieta Bąk

 

Karolina Tubielewicz

 

Angelika Urbańska

Roman Wachowski

I miejsce w kategorii klas drugich - Krystian Kacprzak (II)

I miejsce w kategorii klas czwartych - Sebastian Pawłowski (IV b)

I miejsce w kategorii klas piątych - Anna Janik (V b)

I miejsce w kategorii klas szóstych -  Kacper Kulpa (VI b)

14.

Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II

Lubanie

Agnieszka Marjańska

Wyróżnienie - Patryk Bonowicz (VI a)

15.

XI Powiatowy Konkurs Matematyczny „ Lubię matematykę”

Aleksandrów Kujawski

Angelika Urbańska

Roman Wachowski

II miejsce w kategorii klas V  - Anna Janik (V b)

III miejsce w kategorii klas VI - Kacper Kulpa (VI b)

16.

III Powiatowy Konkurs Krasomówczy ,,Kujawy, moja mała ojczyzna”

 

Anna Stanek

 

 

Elżbieta Bąk

 

II miejsce w kategorii uczniów klas starszych - Roksana Jaskrowska (VII)

Wyróżnienia w kategorii uczniów klas młodszych -  Bartek Centkowski (II) Krystian Kacprzak (II)

 

17.

 

,,Memory Master”

 

Stawki

Kl. IV - Monika Kraskowska, kl. V i VI – Kamila Żurawska, kl. VII – Anna Przybylska       

Laureaci II stopnia:

Patrycja Jakubowska (V) 
Nikodem Konopka    (IV) 
Mikołaj Schwebs (V)

Laureaci III stopnia:

Szymon Rybczyński (IV) 
Anna Bytner (V)
Bartosz Konopka (IV)
Natalia Królikowska (kl. V)

Wyróżnienia:

Weronika Kulpa (VI)  
Roksana Jaskrowska (VII)

18.

 ,,Być Jak Ignacy”  

Stawki,

Warszawa

Karolina Tubielewicz

I miejsce w województwie, tytuł Naukowej Szkoły Ignacego

Julia Ankiersztajn, Maria Dudziak, Angelika Puszkiewicz, Aleksandra Urbańska, Anna Wesołowska, Zofia Wróblewska (IV a),  Nina Augustyniak, Marta Browarska, Patrycja Gertz, Natalia Majchrzak, Patrycja Majchrzak, Sebastian Pawłowski, Amelia Potęga, Szymon Rybczyński, Amelia Taranowska, Julia Waśkowska, Amelia Żuchowska (IV b)

19.

Konkurs Matematyczny ,,Kangur”

Stawki

Roman Wachowski

Wyróżnienie – Kacper Kulpa (VI b)

20.

Konkurs plastyczny ,,Walka ze smogiem – życia i środowiska wrogiem”

Aleksandrów Kujawski

 

Wyróżnienie – Marika Dąbrowska (III b)