Start arrow Kronika wydarzeń arrow Co się działo nocą w szkole?

Co się działo nocą w szkole? Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Autor: Anna Stanek   
09.12.2018.

 Image

                Noc z 7 na 8 grudnia z pewnością na długo pozostanie w pamięci klasy III a i jej wychowawcy, bo był to wspaniały czas wspólnie spędzony w szkole, mimo ciemności i spartańskich warunków.

                Od godziny 20.00 organizowaliśmy sobie bazę do zabawy i oglądania filmów – w małej sali gimnastycznej, na materacach. Nikt nie nastawiał się na spanie, ale uczestnicy ,,nocy filmowej” szybko porozkładali koce, śpiwory, poduszki i co kto z domu poprzynosił, by było jak najcieplej i jak najwygodniej. Wkrótce pojawił się zamówiony catering i po posileniu się można było zacząć realizowanie planu tej niezwykłej nocy. Okazało się, że równie atrakcyjne, jak wspólne oglądanie filmów i rozmowy o nich, jest wspólne śpiewanie, tańce, realizowanie wymyślonych naprędce pomysłów na różne zabawy, wspólne wygłupianie się, rozmowy i śmiech. Opuszczaliśmy rano szkołę niewyspani, ale w doskonałych humorach.

                Klasa III a i jej wychowawca dziękują drugiemu opiekunowi – panu Dariuszowi Lewandowskiemu za pomoc w zorganizowaniu naszej ,,nocy filmowej”.

Anna Stanek

 

Image (8 zdjęć)