Start arrow Kronika wydarzeń arrow Nagrody Burmistrza Aleksandrowa Kujawskiego za osiągnięcia sportowe w 2018 r.

Nagrody Burmistrza Aleksandrowa Kujawskiego za osiągnięcia sportowe w 2018 r. Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Autor: Anna Stanek   
18.12.2018.
Image

W dniu 18 grudnia nasze ,,złotka" siatkarskie (czyli zdobywczynie tytułu Mistrza Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Siatkówce Młodziczek w sezonie 2017/18) otrzymały od Burmistrza Miasta Aleksandrowa Kujawskiego nagrody pieniężne za sukcesy sportowe w roku 2018. Oto lista szczęśliwców: Nina Tłuchowska, Klaudia Chojnacka, Nikola Tumińska, Julia Gradowska, Zuzanna Piotrowska, Zuzanna Lewandowska, Wiktoria Mić, Patrycja Machtelewska - z klasy III a gimnazjum oraz Julia Zdrojewska z klasy VIII.

Analogiczne nagrody otrzymały w dniu 14 grudnia - z rąk Burmistrza Ciechocinka: Wiktoria Grącka z klasy III a gimnazjum (również nasze siatkarskie ,,złotko") oraz Roksana Frączek z klasy VIII - za liczne czołowe miejsca w turniejach ogólnopolskich w tenisie ziemnym, w tym - za zdobycie tytułu mistrza w Halowych Mistrzostwach Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Tenisie Ziemnym w kategorii młodziczek.

Anna Stanek 

Image (33 zdjęcia)