Start arrow Kronika wydarzeń arrow Nasze szopki na konkursie w Przysieku

Nasze szopki na konkursie w Przysieku Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Autor: Agnieszka Marjańska   
15.12.2018.

Image

 

Trzy szopki, wykonane przez uczniów naszej szkoły na konkurs szkolny i wojewódzki,  znalazły się na wystawie pokonkursowej, otwartej  podczas XII Jarmarku Adwentowego w Przysieku. Wśród blisko 50 prac, zgłoszonych w różnych kategoriach wiekowych z osobami dorosłymi włącznie, szopki naszych uczniów wyróżniały się oryginalnością ujęcia tematu i niezwykłą starannością wykonania. I choć nie zostały nagrodzone, to były docenione przez uczestników jarmarku, którzy z zachwytem zatrzymywali się przy pracach naszych uczniów, nie kryjąc uznania dla ich twórców.  

Agnieszka Marjańska

Image 

Image

Image 

Image