Start arrow Kronika wydarzeń arrow Uczniowie naszej szkoły wystawili przedstawienie jasełkowe w kościele w Odolionie

Uczniowie naszej szkoły wystawili przedstawienie jasełkowe w kościele w Odolionie Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Autor: Agnieszka Marjańska   
05.01.2019.
Image

6 stycznia w Uroczystość Objawienia Pańskiego uczniowie naszej szkoły wystawili przedstawienie jasełkowe pt. „ Betlejem polskie” w kościele pw. św. Jana Pawła II w Odolionie. Przy pełnej publiczności, którą stanowili parafianie i goście, a także rodziny występujących uczniów, na scenie rozegrały się biblijne wydarzenia: ukazanie się anioła, zwiastującego narodziny Mesjasza, pokłon pasterzy, spisek Heroda i wędrówka Trzech Mędrców  za betlejemską gwiazdą. Zabrzmiały również kolędy, zagrane przez Anielę Kulpę na skrzypcach i przez Anię Janik na klarnecie oraz wyśpiewane przez chór aniołów: Julię Chmielewską, Klaudię Gertz, Martynę Olejnik, Anielę Kulpę, Monikę Piekarską, Julię Figielską i Natalię Balcerzak. Zaangażowanie aktorów w kreowanie swoich ról, piękny śpiew i gra solistek na instrumentach spotkały się z uznaniem widzów, którzy nagrodzili występ gromkimi brawami.

 Agnieszka Marjańska 

 

Image (23 zdjęcia)