Start arrow Kronika wydarzeń arrow Świąteczne warsztaty rodzinne w klasie 3

Świąteczne warsztaty rodzinne w klasie 3 Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Autor: Elżbieta Bąk   
21.12.2018.

 Image

Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia to doskonała okazja na pogłębianie relacji w  szkole – między nauczycielami, uczniami, a także rodzicami.

Przedświąteczny czas w tym roku spędziliśmy wyjątkowo. 21 grudnia zaprosiliśmy rodziców na wspólne spotkanie pod hasłem ,,Świąteczne warsztaty rodzinne’’. Po podaniu celów zajęć z wielkim zapałem razem z rodzicami  zabraliśmy się do pracy. Wszyscy bawiliśmy się doskonale, wykonując bożonarodzeniowe stroiki, w których znalazły się bombki, orzechy, świerkowe gałązki, wstążeczki i inne świecidełka.

Rodzinne warsztaty okazały się znakomitym pomysłem na wspólne spędzanie czasu

w radosnej i miłej atmosferze.

Elżbieta Bąk

 

Image (23 zdjęcia)