Start arrow Kronika wydarzeń arrow Naukowa sobota z "Ignacym"

Naukowa sobota z "Ignacym" Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Autor: Kamila Drużyńska   
02.02.2019.

 Image

Dzisiejszymi warsztatami zainicjowaliśmy cykl zajęć w ramach realizacji projektu edukacyjnego " Być Jak Ignacy". „Być Jak Ignacy” to wyjątkowy program edukacyjny, stworzony przez Fundację PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza, objęty honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej. Jego celem jest promowanie zdobywania wiedzy poprzez doświadczanie oraz popularyzację polskich naukowców i wynalazców. Dzisiaj poznaliśmy JANA SZCZEPANIKA - wszechstronnie utalentowanego wynalazcę, genialnego samouka i konstruktora, którego okrzyknięto „polskim Edisonem”. Blisko 4-godzinne zajęcia to niezwykła podróż do krainy nauki i techniki, wypełnione kreatywną pracą uczniów. Do zobaczenia na następnych zajęciach!

Kamila Drużyńska

Image (16 zdjęć)