Start arrow Kronika wydarzeń arrow Zabawa karnawałowa klas starszych

Zabawa karnawałowa klas starszych Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Autor: Sławomir Świeczkowski   
30.01.2019.

 Image

Dnia 30 stycznia 2019 r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy dla klas 4-8 i gimnazjum. Opiekunami byli: Sławomir Świeczkowski i Krystian Linek.

Karnawałowi przebierańcy bawili się przy dźwiękach skocznej muzyki. Pojawiły się różne układy taneczne, wymyślone podczas wspólnej zabawy. Dziewczyny, które chodziły na kurs tańca, prowadzony w naszej szkole, wykazały się pomysłowością i ciekawymi  układami tanecznymi. Bardzo dużo uczniów starało się naśladować dziewczyny, wspólnie z nimi tańcząc.

Podczas balu jak co roku był słodki poczęstunek, wszyscy otrzymali pączki i napoje. Imprezie towarzyszył śmiech i pozytywne emocje. Wszyscy bardzo dobrze się bawili i już nie mogą się doczekać kolejnej takiej zabawy. Czekamy na walentynki.

Sławomir Świeczkowski

Image 

Image 

Image