Start arrow Kronika wydarzeń arrow PoczytajMy - dyplomy i podziękowania

PoczytajMy - dyplomy i podziękowania Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Autor: Małgorzata Wdowczyk   
08.02.2019.

Image 

Gratulacje!

Na ręce dyrektora szkoły wpłynęły gratulacje i słowa podziękowania od Prezesa Centrum Edukacji Nauczycieli  za  zaangażowanie młodzieży w programie PoczytajMy , który był realizowany w I półroczu tego roku szkolnego.

„ Dzięki programowi Poczytajmy w Waszej szkole p. Anna Stanek wraz z uczniami inicjowała wolontariat, zachęcała do aktywnego uczestnictwa w lokalnym środowisku oraz promowała czytelnictwo wśród dzieci i młodzieży

 dr Jędrzej Witkowsi , Prezes CEO

Dziękujemy Pani Ani Stanek oraz grupie uczennic z klasy VIII :

Karolina Kraszewska

Michalina Kraszewska

Aleksandra Gapska

Karolina Buczkowska

Julia Bonowicz

Maja Modrzejewska

Roksana Jaskrowska

Image