Start arrow Kronika wydarzeń arrow Serduszko mocniej biło...

Serduszko mocniej biło... Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Autor: Dorota Świtońska   
14.02.2019.

Image

 

 14 lutego-Walentynki, to wyjątkowy dzień w naszej szkole, również Samorząd Uczniowski klas I-III pamiętał o dniu zakochanych, organizując pocztę walentynkową.

    Zabawa polegała na tym, że do specjalnie przygotowanej skrzynki pocztowej, uczniowie wrzucali kartki walentynkowe. Wyznaczone osoby, które w tym dniu pełniły funkcję listonoszy(Krystian Kacprzak z kl. III i Jan Rynicki z kl. II) zebrały kartki, serduszka i liściki. Rozdanie korespondencji nastąpiło uroczyście w sali gimnastycznej. Każdy szczęśliwiec odebrał pełne uroku przesyłki. Szkolne walentynki to doskonały pomysł na wyznanie swoich uczuć.

Dorota Świtońska 

Image (29 zdjęć)