Start arrow Kronika wydarzeń arrow Ferie zimowe siatkarek

Ferie zimowe siatkarek Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Autor: Ewa Openchowska   
28.01.2019.

Ferie zimowe są czasem wolnym od zajęć dydaktycznych, co jednocześnie daje możliwość zintensyfikowania i zaoferowania dzieciom i młodzieży szkolnej całego szeregu atrakcyjnych zajęć rekreacyjno – sportowych.

W pierwszym tygodniu ferii, w Szkole w kooperacji z siatkarskim Klubem Sportowym "Aleksandria", codziennie odbywały się zajęcia siatkarskie wszystkich grup wiekowych (klasy: IV, V – VII oraz VIII i III gimnazjalna). Ponadto dzieci miały możliwość rywalizowania w integracyjnych turniejach małych gier siatkarskich, gdzie dzieci otrzymali okolicznościowe nagrody, słodycze i napoje.

W drugim tygodniu przerwy zimowej 40 osobowa grupa dziewcząt wzięła udział w obozie rekreacyjno – sportowym w Lubawie (19 – 25.01.2019), gdzie w doskonałych warunkach mogły doskonalić umiejętności siatkarskie, jak również uczestniczyć w atrakcyjnych zajęciach na lodowisku czy Aquaparku w Iławie. Po powrocie, i krótkim odpoczynku połączonym z podsumowującymi turniejami siatkarskimi, dziewczęta wróciły do szkoły w pełni zregenerowane i bogatsze o wiele pozytywnych i budujących doświadczeń.

 

Trenerka Ewa Openchowska