Start arrow Kronika wydarzeń arrow Dostaliśmy sprzęt z "Dzieciaki do rakiet"

Dostaliśmy sprzęt z "Dzieciaki do rakiet" Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Autor: Angelika Gabrysiak   
14.02.2019.

Image 

Nasza szkoła wzięła udział w ogólnopolskim konkursie zorganizowanym przez  bank BGŻ BNP Paribas ,,Dzieciaki do rakiet”. Przez cały miesiąc wspólnie - uczniowie, nauczyciele i przyjaciele naszej szkoły - walczyliśmy o nagrodę, jaką jest sprzęt sportowy: rakiety, piłki, siatki oraz szkolenie z tenisa ziemnego dla naszych nauczycieli. Dzięki Waszym głosom na nasz filmik (65002 głosy), zachęcający do aktywności fizycznej, zajęliśmy nagradzane 20 miejsce (na 610 szkół biorących udział w rywalizacji!) Udało się! Dziś, właśnie dziś  otrzymaliśmy wielką paczkę z profesjonalnym sprzętem!

Dziękujemy wszystkim za oddane głosy. Dzięki Wam będziemy mogli spróbować swoich sił  podczas zajęć z tenisa ziemnego na lekcjach wychowania fizycznego.

Zachęcamy do obejrzenia naszego konkursowego filmiku w ”pełnej” wersji:

Image

 

Angelika Gabrysiak

Image