Start arrow Kronika wydarzeń arrow Turniej siatkarski - Stolno

Turniej siatkarski - Stolno Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Autor: Ewa Openchowska   
02.02.2019.

Image

Młode siatkarki SP w Stawkach, w ramach przygotowań do rozgrywek KINDER+SPORT 2019, uczestniczyły w turnieju mini piłki siatkowej w Stolnie. Turniej odbył się 02.02.2019 w kategorii "dwójek" i zgromadził na starcie około 100 siatkarek i siatkarzy z rocznika 2008-2009. Nasze dziewczyny – klasa IV SP godnie reprezentowały szkołę i SKS Aleksandrię, zajmując miejsca w czołowej dziesiątce zawodów.

W turnieju zaprezentowały się: Marika Dąbrowska, Patrycja Dryńska,  Aleksandra Kaczmarek, Rokasana Okólska, Gabriela Nowak, Alicja Rutkowska, Julia Rybczyńska, Nikola Siwicka, Wiktoria Strzyżewska, Oliwia Syrocka i Roksana Szczęsna,                     

            Ewa Openchowska

Image  (10 zdjęć)